KONST / Litografier / Färglitografi 16449219
nr 1644 9219
Maria Boczewska
(f. 1940), Polen
Signerad, numrerad 217/250. Färglitografi, bildmått: 47x62 cm, yttermått inklusive ram: 67x80 cm
Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 september 2024
kl 18:38:53
22/9 22:15:34
300 kr
23/9 15:28:26
Maria Boczewska
Läs mer om Maria Boczewska